Usługi budowlane

Zakład remontowo-budowlany Poznań

akrembud zaklad remontowo budowlany poznan largeWitamy na naszej wizytówce w infolocal.pl, jako zakład remontowo - budowlany, działamy w Poznaniu od kilkudziesięciu lat. Zajmujemy się remontami mieszkań i domów na terenie Poznania i okolic. Chętnie zajmiemy się wykonaniem budowy od fundamentów aż pod samą kalenicę. Pomożemy w doborze odpowiednich materiałów do wykonania Państwa wymarzonego domu lub mieszkania. Podejmiemy się każdego zadania związanego z budowlanką i remontami budowlanymi oraz wykończeniówką. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły każdego etapu wykonywanych prac. Nasze długoletnie doświadczenie przekłada się na profesjonalizm i terminowośc wykonywanych przez nas usług przy zachowaniu rozsądnych cen. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu znajdujący się poniżej lub na adres e-mail.

Zalety usług

 • Konkurencyjne ceny
 • Szybki czas realizacji zleceń
 • Terminowość
 • Wykorzystywanie najnowszych technologi
 • Kompleksowe wykonywanie zleceń

 

Zadzwoń i umów się bezposredni kontakt tel. 601 444 050


Zakład remontowo budowlany Poznań

AKrembud Andrzej Kundegórski
ul. Madziarska 9
61-615 Poznań
tel. 61 822 72 61
kom. 601 444 050

Nasz rejon działania to Poznań i okolice:

Poznań: Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Świerczewo, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębiec, Żegrze.
Województwo wielkopolskie:
Kostrzyn, Puszczykowo, Mosina, Swarzędz, Pobiedziska, Rogoźno, Oborniki, Murowana Goślina, Szamotuły, Buk, Opalenica, Stęszew, Grodzisk Wlkp., Czępin, Kościan, Rakoniewice, Luboń, Gostyń, Borek, Dolsk, Książ, Śrem, Środa Wlkp., Kurnik, Września

Wywóz gruzu Kiekrz

Nasza firma zajmuje się wywozem gruzu i odpadów pobudowlanych na terenie Kiekrza i okolic. Wykonując remont lub budując dom, dotyka nas problem narastających hałd gruzu i innych odpadów budowlanych. Nasza usługa polega na dowozie i wywozie kontenerów z terenu budowy. Firma posiada wszelkie dokumenty typu zezwolenia i certyfikaty potrzebna do prowadzenia wywózki odpadów. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, profesjonalnie jednocześnie utrzymując konkurencyjne ceny i dogodne terminy.

Zalety usług

 • Konkurencyjne ceny
 • Miła obsługa
 • Szybki czas reakcji i dogodne terminy
 • Odbiór kontenera na życzenie klienta
 • Dojazd do klienta w cenie

Umów się z fachowcem bezposredni kontakt tel. 501 574 618

Wywóz gruzu Poznańrzetelny fachowiec infolocal
Karol Surma
Kiekrz

Mamy czynne od poniedziałku
do piątku od 9:00 do 17:00

Nasz rejon działania to Kiekrz i okolice

Wywóz gruzu Przeźmierowo

Podczas remontu, budowy domu lub mieszkania, gromadzą się duże ilości odpadów, które trzeba usunąć z placu budowy. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów od kilkunastu lat zajmujemy się wywozem gruzu i odpadów pobudowlanych na terenie Przeźmierowa. Zakres naszych usług to wywóz i utylizacji śmieci i odpadów pobudowlanychy. Firma posiada wszystkie zgody i certyfikaty potrzebne do świadczenia takich usług. Usługa polega na podstawieniu odpowiedniego kontenera na plac budowy lub remontu wskazany przez klienta oraz jego odebranie i wywóz po zgłoszeniu telefonicznym. Nasza dewiza to terminowość i rzetelność oraz dogodne terminy

Zalety usług

 • Konkurencyjne ceny
 • Miła obsługa
 • Szybki czas reakcji i dogodne terminy
 • Odbiór kontenera na życzenie klienta
 • Dojazd do klienta w cenie

Umów się z fachowcem bezposredni kontakt tel. 501 574 618

Wywóz gruzu Przeźmieroworzetelny fachowiec infolocal
Karol Surma
Przeźmierowo

Mamy czynne od poniedziałku
do piątku od 9:00 do 17:00

Nasz rejon działania to Przeźmierowo i okolice

Wywóz gruzu Poznań

Wywóz gruzu Poznań. Odpady budowlane i pobudowlane to duży problem podczas wykonywania remontów lub prac budowlanych. Nasza firma od kilkunastu lat zajmujemy się wywozem gruzu i odpadów pobudowlanych na terenie Poznania i okolic. Zakres wykonywanych przez nas usług to, wywóz i utylizacji śmieci i odpadów pobudowlanychy. Posiadamy wszystkie zgody i certyfikaty potrzebne do świadczenia wyżej wymienionych usług. Nasza usługa polega na podstawieniu kontenera na plac budowy lub remontu wskazany przez klienta oraz jego odebranie i wywóz po zgłoszeniu telefonicznym. Nasza dewiza to terminowość i rzetelność oraz dogodne terminy

Zalety usług

 • Konkurencyjne ceny
 • Miła obsługa
 • Szybki czas reakcji i dogodne terminy
 • Odbiór kontenera na życzenie klienta
 • Dojazd do klienta w cenie

Umów się z fachowcem bezposredni kontakt tel. 501 574 618

Wywóz gruzu Poznańrzetelny fachowiec infolocal
Karol Surma
Poznań

Mamy czynne od poniedziałku
do piątku od 9:00 do 17:00

Nasz rejon działania to Poznań i okolice

Wywóz gruzu Poznań: Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Świerczewo, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębiec, Żegrze.

Usługi ogólno-budowlane

Dział "Usługi budowlane" jest miejscem gdzie można znaleźć fachowców z zakresu budownictwa, remontów oraz prac powiązanych z tym np. wywóz gruzu, odpadów pobudowlanych, sprzątanie placów budowy, ogrodzenia tymczasowe placów budowy, materiały budowlane itp. Fachowcy których tutaj znajdziesz to profesjonaliści w swoich dziedzinach. Swoje prace wykonują rzetelnie i profesjonalnie oraz w przystępnych cenach i dobrych terminach.